image image image image image image
Materiál pro EDM
Pilové kotouče
Broušení pil
Dělicí linky
Ohýbačky trubek
Fiber lasery
Materiál pro EDM Kvalitní materiály, především z Evropy, pro elektroerozivní obrábění. Kompletní sortiment od drátového řezání přes hloubení a děrování až po EDM broušení.
Pilové kotouče

rdi - pilové kotouče

Pecizní pilové kotouče HSS, HM, VHM. Díky našim hlubokým znalostem řešíme problémy zákazníků při dělení jakýchkoli materiálů.
Broušení pil Precizní CNC broušení polových kotoučů HSS na kovy. Technické konzultace, řešení produktivity a životnosti nástrojů.
Dělicí linky Dělicí linky Adige, světová špička v produktivitě řezání. Technologické linky se zásobníkem tyčí, následnám tříděním délek, kartáčování, praním.
Ohýbačky trubek Ohýbačky trubek BLM vynikají svojí rychlostí a tuhostí. Hydraulické a nově elektrické pohony přináší další zrychlení cyklu.
Fiber lasery Laserové stroje s Fiber zdrojem pro řezání i neželezných kovů. Technické konzultace, vzorkování, prezentace na výstavách a dnech otevřených dveří v Brandýse nad Labem.

Současnost a cíle RDI

Již od svého založenív roce 1995 je cílem naší činnosti přinášet Vám, našim zákazníkům, stále nové a aktuální poznatky. Takové, které jsou funkční a mají pro Vás skutečný význam. Takové, které vedou k úsporám ve výrobě a zefektivňování Vašich technologií.

Hlavními obory činnosti jsou od počátku až do současnosti

  • Stroje na zpracování trubek, profilů a tyčového materiálu obecně (především dělení kotoučovými pilami a laserem, ohýbání a opracování konců tvářením a obráběním)
  • Broušení nástrojů a prodej pilových kotoučů
  • Materiál pro elektroerozivní obrábění.

Samozřejmě, že našim zákazníkům stabilně dodáváme již zaběhlé a spolehlivé produkty a služby s perfektní cenou. Zůstáváme stále tak zajímaví pro uževatele posledních, moderních, technologií, tak i pro uživatele konvenčních i starších strojů.

Naše společnost zajišťuje veškeré aktivity zastupovaných firem ADIGE S.p.A. a BLM S.p.A. na našem trhu včetně záručního a pozáručního servisu, dodávek náhradních dílů a technologické podpory – poradenství. Samozřejmostí jsou instalace dodaných zařízení a zaškolení personálu obsluhy našimi techniky.

Od počátku patří k našim aktivitám broušení pilových kotoučů, původně pro zákazníky, kterým jsme dodali stroje. Dnes brousíme v Brandýse nad Labem a též v naší moravské pobočce R.D.I. DELMAT v Brně dále pak v Polské pobočce R.D.I. Polska. Zde ostříme na CNC strojích a prodáváme pilové kotouče a poskytujeme technickou podporu nejen pro uživatele našich strojů. Jsme největší specializovanou ostřírnou pilových kotoučů na kov v Čechách a na Moravě.

Pro uživatele elektroerozivních strojů prodáváme spotřební materiál pro elektroerozi pod naší značkou RDI. Většína dodávek ze realizována z našeho, dobře zásobeného, skladu v Brandýse nad Labem. Zákazníky obsluhujeme ze dvou obchodních středisek a to z Brandýsa nad Labem a z Blanska.

Hledat